ליווי באימות חשבון
Business Manager

רגע לפני...

רגע לפני שמבצעים הטמעות רשמיות בווטצאפ ביזנס, חברת Meta דורשת מעסקים לבצע אימות Business Manager, על מנת לוודא שהעסק עומד במדיניות שלה (הקשוחה במיוחד). את התהליך חובה לבצע טרם הטמעות של צא׳טבוטים, חנויות אונליין בווטצאפ או כל פיתוח רשמי אחר שקשור לווטצאפ ארגוני.

האימות נחשב למורכב מאוד, ולכן חברת הציידים מציעה שירותי לווי בתהליך אימות חשבון Business Manager, על מנת שתוכלו לבצע זאת במהירות ולא לקבל סירוב, מה שקורה אצל מרבית בעלי עסקים המבצעים זאת באופן עצמאי.

הבאנו קצת מידע על התהליך

חברת Meta מעוניינת לבצע סינון ראשוני ובקרת על סוגי עסקים בווטצאפ ביזנס, במיוחד כאשר מטמיעים צ׳אט בוטים ותוכנות ייעודיות לארגונים, ולכן היא מפרסמת מדיניות ומעוניינת לוודא שעסקים יעמדו בה.
לקישור למדיניות של Meta וסוגי העסקים המורשים או לא מורשים >>

יש שני דברים חשובים שחברת Meta מעוניינת לאמת:

  1. בדיקה שהעסק פועל כישות משפטית, כלומר רשום כהלכה ברשויות המקומיות הרשמיות ולהיות בעל מספר טלפון או כתובת דואר רשמיים.
  2. יש צורך בהוכחת גישה לעסק, כלומר להיות מסוגלים לקבל קוד אימות שנשלח למספר הטלפון או לכתובת הדוא"ל של העסק, או להשתמש בתהליך אימות דומיין כדי לספק הוכחת גישה לעסק. כמו כן, ישנן דרישות נוספות בהתאם לסוג העסק. 

וודאי. רק יש צורך לפעול לפי ההוראות, להגיש את המסמכים המדויקים ולעמוד בכל הקריטריונים של חברת Meta.

כדי שלא תעשו טעויות. נציין כי כל טעות ולו הקטנה ביותר בתהליך – גוררת סירוב,  גם אם הגשתם בטעות מסמך חלקי הם לא יכבדו את הבקשה. כיום 90% מבעלי העסקים המגישים לבד לא מצליחים, אנחנו יודעים איך לבצע זאת בצורה נכונה ומהירה – ללא סירוב. 

וודאי. במידה וקיבלתם סירוב, ניתן להגיש שוב. אנחנו נשמח ללוות אתכם בתהליך על מנת למנוע עיכובים וסירובים מיותרים.

לא. אימות עסק הוא תהליך שונה מאימות תג כחול המאשר זהות אישית, כיוון שהוא מאושר באינסטגרם ומכיל תהליך שונה לגמרי מבחינת תהליכים והבאת הוכחות ומסמכים.

אנחנו כאן בשבילכם.

למידע נוסף על שירות ליווי בתהליך אימות חשבון Business Manager צרו עמנו קשר >