fbpx

רובוט וואטסאפ – מה הוא? ולמה אתם חייבים אותו אצלכם בעסק!

מאמרים אחרונים

דוגמאות לצ'אט בוטים

רובוט וואצאפ כל היתרונות

במהלך השנים האחרונות, הפכה אפליקציית WhatsApp לאחד מכלי ואמצעי התקשורת הפופולריים והמועדפים ביותר בקרב אנשים פרטיים, חברות, ארגונים ועסקים. באופן עקרוני ובסיסי, באפליקציית וואטסאפ לא קיימות ומוטמעות מערכות אוטומציה עסקית ומודלים פרסומיים, עד שנכנס הכלי ששינה את כללי המשחק – רובוט וואטסאפ שמבצע עבורכם מגוון רחב של משימות, פעולות ועבודות קידום שתורמות רבות לצמיחה, פרסום ורווחיות ומקדמות עסקים בהתאמה אישית תוך הגדלת מעגל ומאגר הלקוחות. הרובוט המתקדם מאפשר לחסוך בעלויות השיווק והקידום של בתי עסק וחברות נוכח העובדה שהוא מסוגל להעביר ולהפיץ מסרים שיווקיים, נתונים ומידע לקהל עצום במהירות ובצורה יעילה ומדויקת.

אז נתחיל עם כמה תשובות לשאלות בולטות!

רובוט וואטסאפ הוא כלי אוטומציה ששינה את הדרך בה אנחנו כעסק מתנהלים מול הלקוחות שלנו וכמו כן עם הצוות הפנימי והארגון בתוך העסק.

בהטמעת רובוט וואסאפ יש יתרונות גדולים ומגוונים. החל משיפור יחסי המרה של רכישות באתר ועד שיפור וייעול שירות הלקוחות בעסק וחווית המשתמש. היתרון הגדול ביותר של רובוט וואטסאפ היא היכולת להתאים את הבוט לפי הצרכים הספציפיים של כל עסק.

היתרון ברובוט וואטסאפ היא הדינמיות שלו ולכן המחיר של פיתוח רובוט וואטסאפ היא בהתאם לצרכים!

הרעיון שעומד מאחורי רובוט וואטסאפ

כיום אנו חיים בעולם דיגיטלי שמבוסס על שימוש בטכנולוגיה מתקדמת ברבים מתחומי החיים. משום כך במידה ואתם בעלים של עסק, הרי שבוודאות אתם מודעים לחשיבות נושא השיווק והפרסום. בעידן הממוחשב למדיה הדיגיטלית יש מקום חשוב ומרכזי בעולם הפרסום והשיווק ולמעשה כיום קידום של עסקים מתבצע ברובו באמצעים דיגיטליים כגון מנועי החיפוש השונים והמוכרים שיווק בוואטסאפ וברשתות החברתיות האהובות והפופולריות.

הטכנולוגיה המתקדמת בתחום השיווק מציעה כיום לבעלי העסקים פתרון חדש באופן יחסי שהינו נוח, אפקטיבי ומשתלם במיוחד וזאת ביחס להשקעה שנדרשת באמצעי שיווק וקידום אחרים. הפתרון החדשני והמתקדם הזה נקרא בוט לוואטסאפ או צ'אט בוט שמאפשר לשווק באופן יעיל וחכם במיוחד את השירות או העסק שלכם.

רובוט וואצאפ הדגמת צאט

השימושים והיתרונות של רובוט וואטסאפ

היתרונות שמספק רובוט וואטסאפ שממנו ניתן לבנות מערך צאטבוטים מתקדם הינם מגוונים, כאשר מדובר בכלי ואמצעי שהינו פשוט יחסית אך חכם ויעיל במיוחד. באמצעות הרובוט תוכלו לבנות וליצור מערכת מענה אוטומטי כך שבמידה ואתם או צוות מחלקת השירות לא פנויים וזמינים תוכלו לדעת בוודאות שיינתן מענה ללקוחות ושהפעילות תימשך ברצף – ללא עיכובים והפסקות. בעזרת רובוט וואטסאפ – (צ'אטבוט) ניתן לתכנן ולהקים מערך שיווק אפקטיבי ובאמצעותו תוכלו לעקוב אחר הפעילות העסקית ותוצאותיה באופן קבוע וסטטיסטי. המעקב והבקרה אחר הפעילות העסקית, מאפשרים לבצע ניתוחים סטטיסטיים ולהגיע למסקנות בכל הנוגע לשיפורים ושדרוגים שכדאי וניתן לבצע.

אחת המטרות המרכזיות והחשובות של כל בית עסק הינה לשמר את קהל הלקוחות הקיימים ובנוסף, לנסות כל העת להגדיל את מאגר ומעגל הלקוחות. מדובר כיום באחת מהשיטות והדרכים היעילות והפופולריות לשיווק וקידום חברות, ארגונים ועסקים והנתונים מעידים על כך שרובם של העסקים שמשתמשים במערכת של רובוט וואטסאפ, נהנים משיפור משמעותי בפעילות ובביצועים של העסק בכמה פרמטרים: שימור לקוחות קיימים, הגדלה והרחבה של מעגל ומאגר הלקוחות והגדלת הרווחיות וההכנסות של העסק.

נוחות השימוש והתאמה אישית לצרכי העסק

אנחנו בחברת הציידים – יודעים להטמיע וואטסאפ ארגוני לכל ארגון בצורה מהירה ונוחה כך שמיד תוכלו להתחיל ולדוור בצורה אוטומטית מסרים שיווקיים ועדכונים שונים ללקוחות וכן כל פרט ודבר שתהיו מעוניינים להפיץ ללקוחותיכם וללקוחות פוטנציאליים עתידיים באמצעות מערכת הוואצאפ. הרובוט המתקדם יודע כיצד לקבל ולשמור את הנתונים השונים של הלקוחות וזאת בצורה רציפה ודינמית הכוללת, בין השאר, שמות ומספרי טלפון של לקוחות, קבצים, תמונות וכל פרט ודבר אחר שתרצו שיופיע בגוף ההודעה.

שתפו:

תנו לפתרונות שלנו לעבוד בשבילכם!

WhatsApp