fbpx

בוט לוואטסאפ – מה זה? ואיך הוא יגדיל לכם את המכירות!

מאמרים אחרונים

דוגמאות לצ'אט בוטים

בוט לוואטסאפ

נרצה או לא, עברנו לתקשר עם בוטים, והם חלק בלתי נפרד משירותי אוטומציה עסקית שאנו צריכים לשלב בעסק. ואתם יודעים מה? מסתבר שהשד לא כזה נורא, אלה ידידותי מאוד. בוט לוואטאפ הפך לכלי תקשורת סופר פופולרי, זה שמאפשר ללקוחות לקבל מידע ראשוני ובעת הצורך לנתב את הפנייה לנציג שירות. אז בואו נראה מה זה בוט לוואטאפ, מה הפך אותו לכל כך פופולרי ומהם היתרונות הבולטים שלו לעסקים?

אז נתחיל עם כמה תשובות לשאלות בולטות!

יש מגוון סיבות למה צריך בוט לווטסאפ הבולטת מהן היא היכולת של בוט לוואטסאפ לתקשר עם הלקוחות בצורה מהירה, יעילה ומקצועית במקביל לתקשורת מול שרת או מערכת נוספת ובכך לשפר את מערך שירות הלקוחות והמכירות באחוזים גבוהים ביותר.

בחברת הציידים בוט לוואטסאפ הוא בהתאמה אישית ולכן גם המחיר שונה מלקוח ללקוח. נשמח לתת לכם הצעת מחיר רלוונטית בהתאם לדרישות הספציפיות.

מה זה הבוט הזה?

בוט באופן כללי הוא סוג של רובוט הפועל באמצעות תוכנה שיודעת לתקשר באמצעות פקודות שונות המוגדרות מראש. למעשה, דרוש מפתח שיגדיר פקודות לבוט והוא יפעל בהתאם. כשמדובר באוטומציה בוואטסאפ, הבוט יודע לייצר שיחה אוטומטיות באמצעות תסריט שיחה מוגדר מראש. לדוגמה הבוט שואל את הלקוח שאלות, ולפי התשובות נותן מידע. כך מתבצע  שיווק בוואטסאפ מקצועי ללקוחות

 

אגב, יש כאלה שיקראו לו רובוט וואטסאפ או יקראו לו בשמות מיוחדים כדי לייצר ממנו דמות וירטואלית של ממש שמסייעת ללקוחות לקבל שירות. מה שבטוח, הבוט המדובר הפך לכלי יעיל לעסקים המעוניינים להעניק שירות ללקוח 24/7 , לשפר את אחוזי ההמרה של המכירות בחנות או לשמור על קשר לאחר רכישה של מוצרים או שירותים, והכל דרך האפליקציה האהובה והשימושית ביותר בנייד של כל אחד מאיתנו.

מי צריך בוט לוואטאפ?

כיום ארגונים ועסקים בכל סדר גודל מוצאים את הבוט כאמצעי הטוב ביותר לתקשר עם הלקוח במהירות האפשרית. מכיוון שזמן התגובה כיום הוא משמעותי, ולא תמיד כל עסק יכול להרשות לעצמו להחזיק מערך שירות מאויש בנציגים, מדובר בפתרון זול, נוח ואפקטיבי. שירות צ׳אט בוט לוואטסאפ יכול להתאים כמעט לכל עסק, החל מחנויות אונליין, מוסדות ממשלתיים, חברות פרטיות, יועצים והרשימה עוד ארוכה.

היתרונות הבולטים של בוט לוואטסאפ

  • אחוזי פתיחת הודעות של 80%

אין זה סוד שאפליקציית וואטצאפ הרבה יותר נגישה ושימושית ביחס להודעות sms רגילות, ולכן אם תחליטו לשלוח עדכונים או הודעות שיווק לתפוצת לקוחות, אחוזי הפתיחה יהיו גבוהים ביותר, מה שיגדיל את המכירות שלכם.

  • מתן  מידע מהיר ללקוחות מתעניינים

בוט לוואטסאפ יכול לתת מידע ראשוני ללקוחות גם כאשר העסק סגור ולכן מדובר על יתרון בולט על פני המתחרים, כיוון שהלקוח המתעניין מקבל מידע מהיר על ידי בוט שיוצר תקשורת דו כיוונית ומסייע ללקוח לבצע רכישה או לקבל מידע בזמן ובשעה הנוחים לו.

  • שיפור השירות ללקוח

לקוחות יוכלו לקבל שירות 24/7 על ידי בוט המייצר תקשורת דו כיוונית ויכול לתת מידע ראשוני כמו לינקים למדריכים שונים או כל מידע קריטי שיכול לסייע ללקוח ברגע האמת וזאת במקום נציג שירות.

  • שליחת עדכנים בדרך מהירה

עוד יתרון בולט של בוט לוואטסאפ הוא האפשרות לשלוח ללקוח עדכונים חשובים לדוגמה לעדכן אותו על משלוח שאמור להגיע, לעדכן שהחיוב באשראי לא עבר, לתזכר אותו על חוב, לעדכן שמסמכים מסוימים הגיעו ומגוון עדכונים נוספים.

  • ביצוע סקרים ושביעות רצון

עוד אופציה מאוד שימושית של אוטומציה בוואטסאפ היא ביצוע סקרים ושליחת משוב על שירות שלקוח קיבל. נציין כי סקרים ושביעות רצון מסייעים רבות לעסקים לאמוד את השירות ולשפר בהתאם על מנת לשמר לקוחות. למעשה הבוט מתקשר עם הלקוח ושואל אותו שאלות בדרך ידידותית.

  • והיתרון המשמעותי ביותר – חיסכון כספי לעסק

צ׳אט בוט לוואטסאפ הוא סוג של נציג שירות וירטואלי הזמין 24/7 ללקוחות שלכם, מה שאומר שאתם חוסכים בכוח אדם שיענה לשאלות של הלקוחות וייתן שירות. התשלום להקמת צ׳אט בוט לוואטסאפ הוא לרוב חד פעמי על ההקמה ותשלומים חודשיים לפי סוג השירות. כל אלה זולים פי כמה וכמה מתפעול מערך שירות אנושי. לכן שילוב צ'אט בוט יתרום משמעותית לחסכון כספי

לסיכום:

שילוב אוטומציה שיווקית הכוללת בוט לוואטסאפ תעשה מהפכה בבית העסק. שירות הלקוחות ישתפר פלאים בנוסף לתהליכים הפינמיים בתוך בית העסק!

שתפו:

תנו לפתרונות שלנו לעבוד בשבילכם!

WhatsApp