ליווי באימות חשבון
ביזנס מנג'ר

רגע לפני...

רגע לפני שמבצעים הטמעות רשמיות בוואטסאפ ביזנס, חברת Meta דורשת מעסקים לבצע אימות חשבון עסק על מנת לוודא שהעסק עומד במדיניות שלה (הקשוחה במיוחד). את התהליך חובה לבצע טרם הטמעות של צא׳טבוטים, חנויות אונליין בוואטסאפ או כל פיתוח רשמי אחר שקשור לוואטסאפ ארגוני רשמי.

האימות נחשב למורכב מאוד, ולכן חברת הציידים מציעה שירותי ליווי מקצועי בתהליך אימות החשבון על מנת שתוכלו לבצע זאת במהירות ולא לקבל סירוב, מה שקורה אצל מרבית בעלי עסקים המבצעים זאת באופן עצמאי.

הבאנו קצת מידע על התהליך

חברת Meta מעוניינת לבצע סינון ראשוני ובקרת על סוגי עסקים בוואטסאפ ביזנס, במיוחד כאשר מטמיעים צ׳אט בוטים ותוכנות ייעודיות לארגונים, ולכן היא מפרסמת מדיניות ומעוניינת לוודא שעסקים יעמדו בה.
לקישור למדיניות של Meta וסוגי העסקים המורשים או לא מורשים >>

וואטסאפ רשמי הוא WhatsApp המיועד לעסקים וארגונים ומאפשר עבודה רשמית ויציבה מול API ויכולות בהתאמה אישית כגון חיבור ל- CRM, אינטגרציות, בניית צ'אטבוטים חכמים, שליחת תזכורות, שליחת ניוזלטרים ועוד, השימוש בו מוצפן מקצה לקצה ומאובטח בשרתי וואטסאפ הרשמיים, הוואטסאפ פועל בענן 365 ימים בשנה 24 שעות ביממה.

ניתן לעבוד עם וואטסאפ רשמי בצורה מיידית על ידי רישום בחשבון העסקי שלכם בפייסבוק, מיד לאחר מכן תוכלו להתחיל לקבל הודעות וואטסאפ נכנסות ללא הגבלה, אם זאת שליחת הודעות יוצאות ללקוחות תהיינה מוגבלת בשלב זה לכ- 50 אנשי קשר מידי יום, ניתן לקרוא בהרחבה על כך כאן.

במידה ותרצו לשלוח הודעות בצורה אוטומטית או ידנית ללא הגבלת שליחה לאנשי קשר – וואטסאפ יידרשו מכם לאמת את העסק שלכם, כלומר להוכיח שהעסק רשום כהלכה ברשויות המקומיות וכן שהעסק עומד בכל תנאי המדיניות (הקשוחה במיוחד) של וואטסאפ לעסקים.

פייסבוק דורשת מספר פעולות שונות ויסודיות כדי לאמת את העסק כהלכה, תנאי הסף משתנים מעסק לעסק ע"פ ותק, סוג העסק, מדינה ועוד.. לאחר שנשלח את המסמכים הרלוונטיים נציגי פייסבוק יבדקו אותם ואם הכל תקין תקבלו את האישור הנכסף. חשוב מאוד לציין שיש פורמט מסוים להגשת המסמכים כאשר במידה ואחד המסמכים נשלח בפורמט לא תקין או שחסרים בו מספר שדות – הבקשה תסורב ותצטרכו להתחיל הכל מהתחלה.

יש שני דברים חשובים שחברת Meta מעוניינת לאמת:

  1. בדיקה שהעסק פועל כישות משפטית, כלומר רשום כהלכה ברשויות המקומיות הרשמיות ולהיות בעל מספר טלפון או כתובת דואר רשמיים.
  2. יש צורך בהוכחת גישה לעסק, כלומר להיות מסוגלים לקבל קוד אימות שנשלח למספר הטלפון או לכתובת הדוא"ל של העסק, או להשתמש בתהליך אימות דומיין כדי לספק הוכחת גישה לעסק. כמו כן, ישנן דרישות נוספות בהתאם לסוג העסק. 

וודאי. רק יש צורך לפעול לפי ההוראות, להגיש את המסמכים המדויקים ולעמוד בכל הקריטריונים של חברת Meta.

כדי שלא תעשו טעויות. נציין כי כל טעות ולו הקטנה ביותר בתהליך – גוררת סירוב,  גם אם הגשתם בטעות מסמך חלקי הם לא יכבדו את הבקשה. כיום 90% מבעלי העסקים המגישים לבד לא מצליחים, אנחנו יודעים איך לבצע זאת בצורה נכונה ומהירה – ללא סירוב. 

תלוי בסוג העסק ובטיב המסמכים שנשלחו, חברת פייסבוק מדגישה שהאישור יינתן בטווח של 48 שעות מרגע הגשת הבקשה ובתנאי שבית העסק עומד בכל הקריטריונים ו- בתנאי הסף לבקשה מה גם שכל המסמכים שנשלחו נמצאו תקינים.
 
חשוב לדעת  חברת Meta (פייסבוק) מקבלת בכל יום אלפי בקשות מכל העולם לאימות עסקים כך שישנו עומס אדיר על מחלקת העסקים של פייסבוק ולכן במידה ובחלק מהמסמכים ששלחתם חסרים פרטים מסויימים או שהגשתם את המסמכים בפורמט לא תקין הבקשה עלולה להתעכב בכמה שבועות נוספים. 

וודאי. במידה וקיבלתם סירוב, ניתן להגיש שוב. אנחנו נשמח ללוות אתכם בתהליך על מנת למנוע עיכובים וסירובים מיותרים.

לא. אימות עסק הוא תהליך שונה מאימות תג כחול המאשר זהות אישית, כיוון שהוא מאושר באינסטגרם ומכיל תהליך שונה לגמרי מבחינת תהליכים והבאת הוכחות ומסמכים.

אנחנו כאן בשבילכם.

תנו לפתרונות שלנו לעבוד בשבילכם!